iMac_cropped

Mac umožňuje utvářet studijní plány a myšlenky přesvědčivěji.

Vybavený nejpokročilejším operačním systémem, Mac je jednoduchý na používání a výkonný zároveň. Již v základu přichází s aplikacemi (programy), které studentům pomáhají tvořit úžasné projekty. A jde toho ještě více s kancelářským balíčkem iWork, profesionálními aplikacemi a Mac OS X serverem.

Mac je navržen být lepším počítačem.

Mac oplývá nejnovějšími technickými inovacemi a je navržen tak, aby vydržel. Budete z něj nadšeni hned jak ho vybalíte a ještě dlouho poté.

Obchod Mac App Store je skvělým místem pro získání nových aplikací.

Nejlepší místo pro objevování a stahování aplikací pro váš Mac je nyní přímo ve vašem počítači Mac. S obchodem Mac App Store máte všechny potřebné aplikace na dosah pouhým kliknutím.

Nejvyspělejší operační system na světě.

Mac OS X Mountain Lion je zároveň snadno použitelný i neuvěřitelně výkonný. Je zárukou, že Mac nepodléhá virům z počítačů PC. A vestavěná ochrana pomáhá zabraňovat v průniku malwaru.

Dokumenty, prezentace, tabulky. Mac způsobem.

Sada aplikací iWork zjednodušuje vytváření profesionálně vyhlížejících dokumentů, projektů a životopisů. Můžete navíc otevírat, ukládat a sdílet soubory sady Microsoft Office.

Dodává se se softwarem, který si zamilujete.

Každý Mac obsahuje vestavěný software, který umožňuje dělat neuvěřitelné věci s fotkami, vytvářet z videí filmová umělecká díla a komponovat skvěle znějící skladby.

Výborně spolupracuje se sadou Office a systémem Windows.

Aplikace Microsoft Word, Excel a PowerPoint v počítači Mac skvěle fungují. Pokud vaše studium občas vyžaduje použití aplikace pro Windows, Mac si s tím poradí.

Dlouhá výdrž baterie.

Nalezení místa pro dobití v univerzitním areálu není vždy jednoduché. Proto jsou notebooky Mac vybaveny revoluční baterií, která s vámi na jedno nabití vydrží všechny přednášky.

Mac je kompatibilní s vaším příslušenstvím.

Mac snadno najde Wi-Fi hotspoty a připojí se k vaší univerzitní síti. Spolupracuje rovněž téměř se všemi tiskárnami, fotoaparáty a zařízeními Bluetooth.

Aplikace pro každodenní použití, které vzájemně spolupracují.

Mac činí z každodenních věcí – jako je vyhledávání informací na webu, posílání e-mailů a správa Úkolů a školních rozvrhů – Úžasný zážitek.

Video hovory ihned po vybalení.

S aplikací FaceTime můžete hovořit se svými přáteli a rodinou tváří v tvář – ať už prostřednictvím počítače Mac či zařízení iPad, iPod touch nebo iPhone. Můžete také sdílet prezentace, fotografie atd. s aplikací iChat Theater.